encyclopediatr

Yasal Uyarı

Web sitemizde yer alan tüm sayfalar, fotoğraflar ve içeriklere ilişkin telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları encyclopediatr.com’a ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu bilgiler izinsiz kullanılamaz ve değiştirilemez.

Kullanıcılar İçeriği sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan içerik encyclopediatr.com’un daha önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez,dağıtılamaz,değiştirilemez,yayınlanamaz ve hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz.
Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi ya da belgeyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.İzinsiz değiştirenler kaynak göstermekte dahil olmak üzere izinsiz alanlar hakkında gerekli hukuki işlemler yaptırılacaktır.

Sitemizde başka sitelere ait döküman ve içerikler kaynak gösterilerek yayınlanmakta olup eğer sahibi olduğunuz içerik encyclopediatr tarafından yayınlanıp sizden izinsiz kullanılıyorsa,içeriğin encyclopediatr’den kaldırılmasını talep edebilirsiniz.Ancak bunu yapmadan önce içeriğin size ait olduğunu ispat etmeniz şarttır.

Web sitemizin bazı bölümlerinde isminiz, e-mail adresiniz veya posta adresiniz gibi kontakt bilgilerinizi yazmanız gereken kısımlar bulunmaktadır.www.encyclopediatr.com kesin olarak üyelerinin ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı göstermektedir.Girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ve kontakt detaylarınız encyclopediatr.com içerisinde tutulup üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.Dilediğiniz takdirde kişisel bilgilerinizin arşivimizden silinmesi için bize bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Don`t copy text!