? Hızlı Ve Öfkeli 9 Ve 10 Geliyor.. | encyclopediatr
encyclopediatr

Hızlı Ve Öfkeli 9 Ve 10 Geliyor..

Hızlı Ve Öfkeli 9 Ve 10 Geliyor..
Reklam

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve gişede fırtına gibi esen Hızlı ve Öfkeli serisinin devam edeceğini uzunca bir zamandır biliyoruz. Ancak görünen o ki serinin dokuzuncu halkası beklenenden önce gelebilir. Bu sayede hasret pek de uzun sürmeyecek.

Hızlı ve Öfkeli öyle bir film serisi ki, seveni kadar bir an önce son bulması gerektiğini düşünen de var. Buna rağmen orijinal ismi Fate Of The Furious olan sekizinci film gişe macerasına büyük bir rekorla başladı. Daha ilk hafta sonunda Star Wars: The Force Awakens’i geride bırakarak 532 milyon dolar kazanç elde etti. Seri izleyicilerden bu denli ilgi görürken hikayenin yakın zamanda sonlandırılmayacağını hepimiz biliyoruz. Öyle ki başarıdan emin olan ekip dokuzuncu ve onuncu filmin olacağını Hızlı ve Öfkeli 8‘den çok önce duyurmuştu. Hatta Vin Diesel son filmin yeni bir üçlemenin başlangıcı olacağını dile getirmişti. Bu da hikayenin yeniden ivme kazanacağını net bir şekilde ortaya koyuyor.

Eğer her şey planlandığı gibi giderse dokuzuncu film 19 Nisan 2019‘da izleyici karşısına çıkacak. Böylece hikayenin devamı için uzun süre beklememiz gerekmeyecek. Önceden paylaşılan bilgilere göre Hızlı ve Öfkeli 10’u ise 10 Nisan 2021‘den itibaren seyredebileceğiz. Serinin ne zaman sonlanacağı ise henüz belli değil.

İşte Fate Of The Furious 8 Fragmanı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Spam Protection by WP-SpamFree